• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Гордвсть нашої школи 2015Гордість нашої школи/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/28.jpg

2015-2016 .р.

/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/3.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/2.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/3.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/4.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/5.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/6.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/31.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/7.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/8.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/9.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/10.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/11.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/12.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/13.jpg/Files/images/14.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/15.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/16.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/17.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/18.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/19.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/20.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/21.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/22.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/23.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/24.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/25.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/26.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/29.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/00.jpg/Files/images/obdarovan_dti_-_215-2016/30.jpg



Клас Прізвище, ім'я Середній бал
1. 10-А Тищенко Катерина 11,53
2. 10-Б
9-А
10-Б
Слободянова Тетяна, Вдовиченко Каріна, Кавака Марія 11,39
3. 6-А

10- Б
Гордійчук Владислава Гульгорова Богдана 11,21
4. 11 9-Б Степанова Крістіна Буракова Юлія 10,95
5. 9-А
7-А

5-А
Гавриш Олена Чаполда Олександра Мартинюк Аліна 10,947
6. 6-А
6-А
Манжос Вікторія Сандюк Діана 10,86
7. 7-Б
8-Б
9-Б

10-Б
Солтановська Діана Бугаєнко Яна Горжієвська Олександра Мальована Вероніка 10,80
8. 7-А
11
10-Б
Гладка Валерія Лєсніков Євген Рустамова Катерина 10.74
9. 5-А 7-Б 9-А Грицик Анжеліка Москаленко Анастасія Бугаєнко Лілія 10.73
10.73
10.73
10. 6-В
6-Б
6-А
7-В
11
Хмельницький Михайло Тішкова Юлія Шевченко Юлія Хоменко Оксана Осіпенко Анастасія 10.71
11. 5-А
6-Б
7-А
8-А
Смоленська Анжеліка Станкова Валентина Кочнєва Олена Головань Владислава 10.70
12. 7-Б
8-В
9-А
9-В
Гребенюк Таїсія Балєва Ірина Величко Юлія Долженко Юлія 10,68
13 5-В
9-В
Гарилюк Катерина Срібна Анна 10,67

Наша гордість

Загальна таблиця результатів персональної першості в міських предметних олімпіадах 2013-2014н.р.

№ п/п Прізвище, Ім’я Клас Предмет Місце Вчитель
1. Бугаэнко Яна 8 Біологія ІІІ Лебеденко Г.М.
2. Вдовиченко Каріна 9 Біологія ІІІ Лебеденко Г.М.
3. Гульгорова Богдана 10 Біологія ІІ Лебеденко Г.М.
4. Буракова Юлія 9 математика ІІІ Десятчук В.Т.
5. Слободянова Тетяна 10 математика ІІІ Постика О.І.
6. Паращук Андрій 8 фізика ІІІ Кавака Л.Г.
7. Буракова Юлія 9 фізика ІІІ Кавака Л.Г. Л.Г.
8. Кавака Марія 10 фізика І Кавака Л.Г.
9. Степанова Крістіна 10 екологія ІІ Лебеденко Г.М.
10. Кавака Марія 10 Нім. мова І Нікіфорова С.В.
11. Слободянова Тетяна 10 Нім. мова ІІ Нікіфорова С.В.
12. Вдовиченко Каріна 9 географія ІІІ Пушкарьова А.М.
13. Слободянова Тетяна 10 хімія ІІ Кравець Г.Ю.

Результати першості з краєзнавства середучнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів

Команда ЗОШ №4

ІІ місце
Результати ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Бугаєнко Лілія - І місце




Рейтинг класів ЗОШ №4 за результатами навченості у І семестрі 2014 – 2015 н. р.

Місце Клас ПІБ класного керівника Середн. бал
Середня та старша школа
1. 7-Б Грубар С.В. 53,3 ВР
2. 5-А Ментова Н.О. 51,3 ВР
3. 5-В Кравець Г.Ю. 50,1 ВР
4. 11 Унтілова О.М. 43 ВР
5. 6- Б Кречко Н.І. 40,3 ВР
6. 7-А Мартинюк В.В. 40,2 ВР
7. 8-Б Постика О.І. 40 ВР
8. 6-В Сіваченко І.С. 39,5ДР
9. 5-Б Брунцвік К.Ю. 38 ДР
10. 10-Б Нікіфорова С.В. 37,8 ДР
11. 6-А Шевченко Н.В. 35 ДР
12. 8-А 9-В Шаран І.О. Тарнавська Л.А. 34 ДР
13 9-А Починок Н.В. 33,3 ДР
14 9-Б Абрамович І.В. 33 ДР

Рейтинг учнів ЗОШ №4, що закінчили І семестр 2014 – 2015 н. р. з відмінним результатом

Місце Клас Прізвище, ім'я Середн. бал
1. 10-А Тищенко Катерина 11,5
2. 10-Б Слободянова Тетяна 11,16
3. 6-А Гордійчук Владислава 11,13
4. 10-Б Кавака Марія 11,05
5. 10- Б Гульгорова Богдана 10,9
6. 11 Степанова Крістіна 10,8
7. 9-Б Буракова Юлія 10,7
8. 5-А Мартинюк Аліна Шевченко Надія 10,69
9. 10-Б Мальована Вероніка 10,63
10. 7-А 8-Б 9-А Мосієнко Ірина Бугаєнко Яна Вдовиченко Каріна 10,6
11. 7-А 7-Б 9-Б Чаполда Олександра Москаленко Анастасія Горжієвська Олександра 10,5
12. 6-А 7-Б Манжос Олена Солтановська Діана 10,4
13 5-В Хмельницький Михайло 10,36

Переможці Конкурсів 2013-2014 н.р.

wym-1397690602514

/Files/photogallery/885/DSC_0624.JPG

/Files/photogallery/885/DSC_0648.JPG

/Files/photogallery/885/DSC_0652.JPG


Результати II етапу

Веукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Бурага Тетяна (11 клас) II місце в секції "Українська мова та література"

Результати II етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Найкращий читач України-2014"

Бугаєнко Яна II місце

Результати II етапу конкурсу читців "Поетична притань"

Єфімова Аліна II місце

Учасники III етапу XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Ваталінська Марина

Кавака Марія

Перша 20-ка школи 2013-2014 н.р.

I - семестр

№п/пКласПрізвище, ім'я Бал
1.9-ВТищенко Катерина11,3
2.11-ББурага Тетяна11,0
3.5-АГордійчук Владислава10,78
4.6-ВХоменко Оксана10,7
5.9-БСлободянова Тетяна10,63
6.7-ББугаєнко Яна10,61
7.6-АЧаполда Олександра10,6
8.9-БКавака Марія10,55
9.11-БСкаб Валерія10,55
10.8-АВдовіченко Каріна10,52
11.10Сетепанова Крістіна 10,5
12.6-Б Москаленко Анастасія 10,5
13.6-В Герасименко Марина 10,5
14.7-А Головань Владислава10,44
15.5-АМанжос Олена 10,42
16.11-А Гончаренко Катерина 10,4
17.11-Б Лемеха Дарина 10,4
18.6-А Мосієнко Ірина10,4
19.8-Б Буракова Юлія10,39
20.9-БГульгорова Богдана10,37


Загальна таблиця результатів персональної першості в міських предметних олімпіадах 2013-2014н.р.

№п\пПредметМісцеКласПрізвище, ім'я
1.Українська мова та література II9Слободянова Тетяна
2.ГеографіяI9Кавака Марія
3.ХіміяIII9Слободянова Тетяна
4.БіологіяIII11Скаб Валерія
5.Світова літератураI9Мальована Вероніка
6.ФізикаI9Кавака Марія
7.ФізикаI11Бурага Тетяна
8.Англійська моваIII9Тищенко Катерина
9.МатематикаIII9Слободянова Тетяна
10.ПравоIII9Тищенко Катерина
11.ПравоIII10Степанова Крістіна
12.Російська моваI8Вдовиченко Каріна
13.Російська моваIII10Степанова Крістіна
14.Німецька моваII9Кавака Марія
15.Німецька моваIII9Слободянова Тетяна
16.Німецька моваI11Бурага Тетяна
17.ЕкологіяIII11Скаб Валерія
18.АстрономіяI11Стоянов Олег

Результати конкурсу II етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка

5 класІ місце – Гордійчук Владислава (учитель Шевченко Н.В.)
7 клас
ІІ місце – Бугаєнко Яна (учитель Шевченко Н.В.)
11 клас
ІІІ місце – Гончаренко Катерина (учитель Шостак Н.І.)

Результати конкурсу ім. Г. Яцика

Бугаєнко Лілія II місце

Кавака Марія II місце

Учні переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад ( 2011-2012 н.р.)

/Files/images/upo.JPG

Таблиця результатів персональної першості в міських предметних олімпіадах 2011/2012 н.р.

№ п/п Прізвище, Ім’я Клас Предмет Місце
1. Рикичина Тетяна 10 Українська мова та література ІІ
2. Рикичина Тетяна 10 Історія І
3. Рикичина Тетяна 10 Хімія ІІІ
4. Рикичина Тетяна 10 Біологія І
5. Романенко Ірина 11 Біологія І
6. Рикичина Тетяна 10 Світова література І
7. Росол Наталія 8 Фізика І
8. Бурага Тетяна 9 Фізика І
9. Рикичина Тетяна 10 Фізика І
10. Рикичина Тетяна 10 Англійська мова ІІ
11. Зенич Інна 10 Право ІІІ
12. Німенко Віталіна 9 Обслуговуюча справа ІІІ
13. Боца Іван 9 Технічна праця ІІІ
14. Білоус Ярослава 11 Економіка ІІІ
15. Карлаш Ольга 8 Російська мова ІІІ
16. Ананійчук Анна 9 Російська мова ІІ
17. Бурага Тетяна 9 Німецька мова І
18. Ящук Регіна 10 Німецька мова ІІ

Шкільна команда з волейболу/Files/images/27 001.jpg/Files/images/28.jpg

Ними пишається школа

/Files/images/Изображение 001.jpg

/Files/images/Изображение 002.jpg

Загальна таблиця результатів персональної першості в міських предметних олімпіадах 2012-2013 н.р.

Предмет Місце Учень Клас Учитель
Укр. мова і літерат. ІІ Рикичина Т. 11-А Шевченко Н.В.
Географія І Кавака М. 8-Б Веремеєнко Т.Г.
І Росол Н. 9-Б Веремеєнко Т.Г.
Історія ІІ Тіщенко К. 8-В Кречко Н.І.
ІІІ Ящук Р. 11-А Кречко Н.І.
Світова літерат. І Рикичина Т. 11-А Тарнавська Л.А.
ІІ Карлаш О. 9-Б Балабан Ю.Є.
Правознавство І Карлаш О. 9-Б Унтілова О.М.
Обслуговуюча праця ІІ Слободянова Т. 8-Б Руденко О.В.
Астрономія ІІІ Пашковська Д. 11-А Кавака Л.Г.
Екологія ІІ Любкевич К. 11-А Лебеденко Г.М.
Німецька мова І І І Кавака М.
Бурага Т.
Ящук Р.
8-Б 10-Б 11-А Нікіфорова С.В.
Російська мова ІІ І Карлаш О.
Приходько М.
9-Б 8-А Тарнавська Л.А.
Балабан Ю.Є.
Математика ІІІ Панасюк С. 7- Постика О.І.
ІІІ Паращук А. 6-Б Постика О.І.
Фізика І І І Кавака М.
Муталлапов Д.
Бурага Т.
8-Б 9-А 10-Б КавакаЛ.Г.
Англійська мова ІІ Рикичина Т. 11-А Рибка А.А.
ІІ Тіщенко К. 8-В Рибка А.А.
Фізична культура ІІІ Горжієвська А. 11-А Дегтяренко О.А.

Перша 20-ка школи

І семестр 2012-2013 н.р.

№ п/п Клас Прізвище, ім'я Середній бал
1. 8-В Тищенко Катерина 11,6
2. 11-А Рикичина Тетяна 11,42
3. 11-А Ящук Регіна 11,26
4. 7-А Вдовіченко Каріна 11,01
5. 11-А Пашковська Діана 10,84
6. 8-Б Слободянова Тетяна 10,8
7. 10-Б Бурага Тетяна 10,71
8. 7-Б Вітович Діана 10,7
9. 11-А Мухільченко Анна 10,68
10. 6-Б Бугаєнко Яна 10,67
11. 5-Б Гребенюк Таїсія 10,64
12. 5-Б Москаленко Анастасія 10,64
13. 5-Б Солтановська Діана 10,64
14. 11-А Любкевич Катерина 10,63
15. 5-В Герасименко Марина 10,6
16. 9-Б Карлаш Ольга 10,6
17. 7-А Бугаєнко Лілія 10,6
18. 7-А Гавриш Олена 10,6
19. 8-Б Гульгорова Богдана 10,5
20. 10-Б Скаб Валерія 10,3

Рейтинг класів за І семестр 2012-2013 н.р.

Місце Клас Рейтинг
1. 5-Б (Грубар С.В.) 61
2. 11-А (Рибка А.А.) 46
3. 5-А (Мартинюк В.В.) 45,5
4. 6-Б (Постика О.І.) 45
5. 9-Б (Унтілова О.М.) 39
6. 5-В (Шостак Н.І.) 37
7. 8-Б (Нікіфорова С.В.) 35,1
8. 7-Б (Абрамович І.В.) 35
9. 7-А (Балабан Ю.Є.) 34
10. 6-А (Десятчук В.Т.) 34
11. 10-Б (Кавака Л.Г.) 31
12. 6-В (Яковенко Т.В.) 30
13. 11-Б (Тарнавська Л.А.) 29
14. 9-В (Кречко Н.І.) 29
15. 7-В (Костецька Т.О.) 28
16. 8-В (Шевцова В.В.) 28
17. 9-А (Сіваченко І.С.) 27
18. 10-А (Кравець Г. Ю.) 25,6
19. 8-А (Ткачук В.С.) 21

Результати конкурсу ім. Т.Г. Шевченка

5 клас
5 клас
ІІІ місце – Гончаренко Катерину, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (учитель Шостак Н.І.)





7 клас
Кiлькiсть переглядiв: 6

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Жовтень 2017 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031